O nas

Nasza Willa

Zapraszamy do willi Perełka!

Tym co wyróżnia naszą ofertę jest atrakcyjne położenie, gwarantujące zarówno spokój i ciszę, pozwalającą na efektywny wypoczynek, jak i bliski dostęp do sklepu, kościoła, przystanku autobusowego. Szczególnie osoby starsze, ceniące kameralną atmosferę, nastawione na wypoczynek wśród zieleni, spacery, pragnące oderwać się od zgiełku codziennego życia będą zadowolone z naszej oferty. Niezaprzeczalnym atutem jest także nasza domowa kuchnia, która niejednego klienta zachwyciła i pozwoliła poczuć smak potraw z dzieciństwa. Dla osób lubiących pełne aktywności wczasy w zachwycających Beskidach, "Perełka" jest doskonałą bazą wypadową, pozwalającą na korzystanie z licznych atrakcji regionu zarówno sportowych jak i rekreacyjnych.

Nasze propozycje

Do dyspozycji gości: boisko do siatkówki, plac zabaw, możliwość grillowania, wiata z kominkiem, miejsce na ognisko, parking zamykany. Akceptacja zwierząt.

W pobliżu: Skansen, kasztel szlachecki, rzeka, las, w odległości 6 km basen kryty ze zjeżdżalnią wodną, jezioro w Klimkówce - 12 km, stadnina koni - 20 km, szlak architektury drewnianej oraz ścieżki do uprawiania turystyki pieszej
i rowerowej.